AUTORIDE

Auto ako darček pre frajerku? Máme aj pár tipov

Volkswagen Golf R
Zaujímavosti
Publikoval Denis  

Máš ju rád. Aj ona Teba. Ale máš rád aj svoje auto. Tiež sa Ti stáva, že trpneš, vždy keď jej ho požičiavaš? Alebo ju chceš iba tak potešiť niečím hodnotnejším. V prípade, že už ste spolu dlhšie, nie je to úplne nevídaná vec. Chodí do práce/školy busom či vlakom?

Cestovanie jej trvá dlho a ty večer namiesto posteľových radovánok počuješ iba: “Dnes nie, som unavená.“ Možno si už aj ty uvažoval nad tým, že jej kúpiš vlastné auto. Nech už z akéhokoľvek dôvodu. V dnešnom článku nájdeš pár tipov ohľadom tejto kúpy.

Obsah

Ženy majú radi jednoduchosť, ale iba pri autách

Teraz si hovoríš, že som dostal kameňom do hlavy hneď za rána. Ženy a jednoduchosť? Veď si skomplikujú všetko, čo môžu. Našťastie som dal dovetok, že iba pri autách, a tak nemusíš pochybovať o mojej psychickej spôsobilosti.

Pre nich je auto iba auto. Prostriedok, v ktorom sa odvezie z bodu A do bodu B. Ona v ňom nevidí to, čo ty? Nevidí, že ty s ním máš vzťah. Že sa oň sa staráš, hýčkaš ho. Si schopný ho celú sobotu umývať, vysávať a lakovať. Ona vidí auto, moc mu nerozumie (česť výnimkam, nechcem nikoho uraziť).

Ak sa jej opýtaš na to, aké auto chce, zrejme dostaneš odpoveď: ružové, prípadne biele. Áno, to je technická špecifikácia alá frajerka. Keď vidí pekné auto, povie si: “Áno, pekné”. Ale viac ju nezaujíma. Naopak, ty hneď zisťuješ, čo je za model, aký je to rok, aký to má motor, čo to žere, čo to koštuje.

Vieš, aký má poriadok v kabelke? Taký, že kým nájde telefón, aj prestane zvoniť. Presne taký bude mať aj v aute. Ale doma vysáva a drhne každý deň. Ale, aj tak ju miluješ, že?

S automatom si ušetríš kopec problémov

Ženy sú zručné vo veľa veciach. Často Ťa možno aj preskočia v šikovnosti. Môžeš si však byť istý, že šoférovanie, to nie. A ty budeš lepším vodičom aj s dvomi zlámanými nohami.

Pri výbere preferuj automat. Nebude jej to skapávať na križovatke, v kopci a nikde. Vždy sa pohodlne rozbehne. A môže venovať pozornosť šoférovaniu.

TIP: možno si si už všimol, že nie vždy láska vydrží navždy. Preto, ak nechceš o auto prísť, buď majiteľom ty. Priateľke ho daj iba do užívania. Aj vtedy, keď si zamilovaný po uši.

3 autá, ktorými nič nepokazíš

Mini Cooper

Malé, spratné, dobre ovládateľné. Nebude mať problém s parkovaním.

Volkswagen golf

Tiež patrí do skupiny vozidiel, ktoré sú kratšie. Bez problémov zoberie na nákupy svoje tri kamarátky. Intuitívne ovládanie VW patrí k najlepším.

BMW X1

Ak očakávate v blízkej dobe rodinu (alebo už máte), je vyššie auto ideálnym riešením. Bavoráky síce patria k najdrahším autám, X1 je však z tých lacnejších v tejto rodine.

Vhodná alternatíva

Auto môže byť nákladnou investíciou, najmä ak pracuješ na Slovensku za bežný slovenský plat. Si rád, že poplatíš účtenky, natankuješ do svojho tátoša, nakúpiš potraviny a ostane aj na kávu. Vtedy sa môže stať, že Ti to na auto nevýjdu peniažky. Zadlžovať sa by nebolo príliš rozumné.

Vianoce sa blížia, narodeniny má tiež každý rok, určite to bude chcieť darček.

Nemusí to byť zrovna auto, aby si jej vyčaril úsmev na tvári. Čo iné jej však kúpiť?

Najlepšie je si nechať poradiť. Dobre zvládnuté to majú na portáli mužiženam. Nájdeš tam množstvo tipov na darčeky, recenzie, rozhovory, články písané ženami pre mužov.

Záver

So ženami ťažko, bez nich ešte ťažšie.

Priznaj si to, že tvoj život by bol prázdny (a zrejme by Ťa aj bolela ruka). Ak už sa rozhodneš, že svojmu miláčikovi kúpiš miláčika - toho štvorkolesového, treba sa pripraviť na ďalšie starosti. Tie ktoré máš, okolo svojho auta, budeš mať aj s tým jej. Ty to však robíš rád, tak prečo to nespraviť dvakrát. Frajerka Ti určite takýto parádny darček nezabudne a náležite sa Tii odmení.