AUTORIDE

Aké doplnky si môžete do svojho auta zaobstarať?

Zaujímavosti
Publikoval Martin  

Autodoplnky sú u vodičov mimoriadne obľúbené hneď z niekoľkých dôvodov. Nielenže dodávajú autu poriadny šmrnc, ale množstvo z nich poskytuje aj ochrannú funkciu. O tom, aké doplnky by ste si do svojho auta mali zaobstarať vy, sa dozviete nižšie.

Autodoplnky sú vecou, ktorú vlastníte vo svojej výbave auta pravdepodobne aj vy. Niet sa však čomu čudovať, keďže práve toto príslušenstvo môže vaše vozidlo poriadne skrášliť a poskytnúť mu aj potrebnú ochranu. Niektoré z týchto doplnkov sú však užitočnejšie ako iné, a práve na tie sa v tomto článku chceme zamerať. Ktoré z autodoplnkov by teda nemali vo vašom aute chýbať?

Obsah

Populárne deflektory

Jedným z najpopulárnejších autodoplnkov sú deflektory, ktorých prítomnosť ocenia predovšetkým fajčiari. Vďaka týmto ochranným lištám si totiž môžete otvoriť okno aj v prípade nepriaznivého počasia. Deflektory sa predávajú na predné aj zadné okná a vďaka nim si tak môžete dopriať čerstvý vzduch za každého počasia.

Vaničky do kufra

Ďalším šikovným príslušenstvom do auta sú vaničky do kufra. Práve tie totiž ochránia interiér kufra pred poškodením. Vyhnete sa tak akejkoľvek špine, keďže tieto vaničky disponujú vyvýšeným okrajom, čo zabraňuje vyliatu rôznych tekutín. Vďaka protišmykovým prvkom sa taktiež eliminuje nadmerný pohyb vecí v kufri. Váš nákup či akýkoľvek náklad, ktorý prevážate, tak zostane bezpečne na svojom mieste.

Autotričká

Pre mnohých sú auto tričká len čisto kozmetickou záležitosťou. Vedeli ste však, že aj toto príslušenstvo spĺňa svoju ochrannú funkciu? Tieto “tričká” efektívne chránia čalúnenie vašich sedačiek, a to častokrát za minimálnu investíciu.

Kde si tieto doplnky zaobstarať?

Autodoplnky si dnes môžete zaobstarať vo veľkom množstve obchodov špecializovaných práve na tento druh tovaru. My vám odporúčame vyberať predajcov, ktorí sa predajom autodoplnkov zaoberajú už niekoľko rokov a nájdete v ich ponuke aj tie prémiovejšie značky.