AUTORIDE

AAA AUTO, ktoré už o pár týždňov začne oslavovať 30 rokov na trhu, predstavilo kalendár plný hviezd

Nitra - pobočka
Novinky
Tlačová správa
Publikoval Martin  

Kalendár AURES Holdings 2022 s fotografiami osobností podporí Detskú dopravnú nadáciu

Bratislava, 6. decembra 2021 – Pred takmer 30 rokmi prišiel Austrálčan Anthony James Denny do Európy, aby tu začal podnikať. Z malého obchodníka s ojazdenými autami sa vďaka inovatívnemu prístupu stal čoskoro najväčší predajca ojazdených automobilov v strednej Európe známy pod značkou AAA AUTO. Skupina AURES Holdings, ktorá prevádzkuje sieť AAA AUTO a Mototechna, ročne predá až 80 000 automobilov a denne má iba na Slovensku v ponuke viac ako 5 000 vozidiel. K 30. výročiu, ktoré oslávi v budúcom roku, spoločnosť predstavila kalendár pre rok 2022, do ktorého sa nafotili tiež osobnosti, ako napríklad MMA zápasníci Samuel Pirát Krištofič a Karlos Terminátor Vémola či tenistky - sestry Karolína a Kristína Plíškové. Všetci spoločne podporia formou dobročinnej aukcie Detskú dopravnú nadáciu.

„Keď bývalý majiteľ AAA AUTO začal podnikať, veril, že dokáže vybudovať niečo veľké. Vďaka skvelému tímu kolegov, z ktorých mnohí sú stále súčasťou našej spoločnosti, sa mu to naozaj podarilo. Jeho výhodou bola odvaha, cit pre podnikanie a snaha byť vždy vpredu pred konkurenciou. AAA AUTO sa od svojich začiatkov za posledných 30 rokov významne zmenilo. Už to nie je len predajca ojazdených automobilov, ale aj inovatívna a softvérová spoločnosť. Predávame vozidlá nielen na Slovensku, v Českej republike a v Poľsku, ale pod značkou Driverama vykupujeme vozidlá aj v Nemecku. Prevádzkujeme auto požičovňu a vstúpili sme na trh aj so softvérom pre obchodníkov. Hoci posledné dva roky nie sú kvôli pandémii ani trochu jednoduché, vďaka širokej ponuke automobilov sa nám teraz darí predávať rekordné množstvo vozidiel,“ uviedla Karolína Topolová, generálna riaditeľka a predsedníčka predstavenstva skupiny AURES Holdings, do ktorej AAA AUTO a Mototechna patria.

AAA AUTO sa tento rok v rámci príprav na oslavy 30. výročia na trhu rozhodlo spojiť všetky známe športové tváre, ktoré značku reprezentujú, a tiež zamestnancov skupiny, ktorí v spoločnosti pracujú viac ako 20 rokov. S fotografom Ondřejom Pýchom tak nafotili netradičný kalendár na rok 2022. Kalendár bol vyrobený len v obmedzenom náklade a jeho hlavným cieľom je formou dobročinnej dražby prostredníctvom Detskej dopravnej nadácie podporiť siroty obetí dopravných nehôd. Záujemcovia budú môcť v dražbe na www.aukro.cz už od 10. decembra vydražiť napríklad podpísané foto-obrazy celebrít, ako sú tenisové sestry Plíškove, MMA zápasníci a rivali Karlos Terminátor Vémola a Samuel pirát Krištofič či futbalisti AC Sparta Praha, hráči FC Slovan Liberec a tiež bývalé futbalové legendy Pavel Horváth a Petr Švancara. Športovci do aukcie pridajú aj osobne podpísané artefakty. Okrem športových hviezd sa v kalendári objavia aj legendy AAA AUTO, ako je zakladateľ Anthony James Denny, generálna riaditeľka Karolína Topolová, prevádzkový riaditeľ Petr Vaněček či v spoločnosti najdlhšie pracujúci zamestnanci. Väčšina osobností do dražby venuje aj ďalšie podpísané predmety, ako sú futbalové loptičky, rakety alebo dresy.

Video reportáž z fotenia kalendára si môžete pozrieť na tomto odkaze: https://youtu.be/-a6whvPsW9g

AAA AUTO, ktoré funguje na Slovensku, v Českej republike a v Poľsku pod spoločnosťou AURES Holdings, predalo tento rok za 11 mesiacov už 80 709 vozidiel. Priemerná cena automobilu predaného v slovenskom AAA AUTO je 11 000 eur a najčastejšie ide o modely Škoda Octavia, Škoda Fabia alebo Volkswagen Passat. Najžiadanejšie automobily sú vo variante kombi, tento rok prekvapivo s dieselovým motorom, s manuálnou prevodovkou a v strieborno-sivej farbe.