logo autoride automagazin auta vsetko o autach
arrow_upward

Nová séria Top Gear odštartuje už 17. Februára. Podľa traileru sa máš na čo tešiť

Po niekoľkých slabších sériách, ktoré nasledovali po vyhadzove Jeremy Clarksona, sa Top Gear vráti na obrazovky s 26. sériou, ktorá sľubuje naozaj veľa. Moderátormi budú Matt LeBlanc, Chris Harris a Rory Reid, ktorí sa chystajú urobiť túto šou opäť zaujímavú a nepredvítateľnú zábavu, akou bola aj v podaní Clarksona, Hammonda a Maya.

Podľa magazínu Top Gear odštartuje šou niekoľkými epizódami, ktoré budú trvať až 5 hodín, a to 17. Februára. K hlavným témam patrí napríklad "najlepší alternatívny superšportiak, preteky na vrchol hory za použitia najmenších vozidiel 4x4 vo Veľkej Británií, či kúpa a následná jazda použitých luxusných áut za cenu novej Dacie Sandero."

Pre moderátorov Rory Reid a Matt LeBlanc je toto posledná séria. V nasledujúcej 27. sérií bude Chris Harris obklopený moderátormi Paddy McGuinness a Andrew "Freddie" Flintoff. Rory Reid síce zostáva aj naďalej moderátorom Extra Gear, LeBlanc sa však z dôvodu vyčerpávajúceho cestovného plánu počas natáčania (lokality na rôznych kútoch sveta) rozhodol ukončiť svoje účinkovanie v šou.

Podľa najnovšieho traileru si však tím užil množstvo zábavy a diváci sa majú na čo tešiť.

Diskusia

info Pre pridanie komentáru je potrebné sa prihlásiť.